baner opel 06-2019 1130x90px

Dariusz Kłopot zaprasza na FMX Jam 2014 (23 sierpnia)

21 Sie 2014

Już w najbliższy weekend 23 sierpnia w Ochli odbędzie sie kolejna edycja FMX Jam, której organizatorem jest Darek Kłopot. Jeśli nie macie planów na sobotnie popołudnie warto wybrać się w okolice Zielonej Góry. Darek wraz z innymi zawodnikami i amatorami FMX dadzą pokaz skoków, a wszystko to tradycyjnie w wyluzowanej atmosferze.

 

Cel FMX Jam zawsze jest ten sam: dobra zabawa. Zarówno dla startujących, jak i dla widzów. Poza Freestyle Motocrossem publiczność może liczyć na wyścigi motocross'owe, dirt rowerowy, quady,wyścig na "byle czym" (każdy motocykl, oprócz crossowego)  Jak zapowiadają organizatorzy na miejscu dostępne będą ciepłe posiłki i zimne napoje. Początek o godzinie 16.00.

Chętnych do wyścigu motocrossowego zapraszamy w sobote do południa na treningi.

Jak dojechać? Na końcu Ochli przy sklepie Lewiatan skręcamy w prawo, następnie odbijamy w lewo kierując się na JELENIÓW. Przejeżdżamy ok.1km i skręcamy w prawo na droge szutrowa, która będzie wskazywać tabliczka. Na miejscu będzie wytyczony parking na którym można zostawić auto.

ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY!

plakat-darek-klopot

Więcej w tej kategorii: « Obfity weekend na torze WallraV

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele