baner opel 06-2019 1130x90px

Gala K1 ENERGETYKA BOXING NIGHT 2016

25 Lis 2016

Bardzo dobry występ naszego reprezentanta podczas Gali K1 ENERGETYKA BOXING NIGHT 2016, która odbyła się 19 listopada w Polkowicach.

Impreza stała na bardzo wysokim poziome, organizator i cala federacja WFMC Pro, WFMC Poland stanęli na wysokości zadania.

20–letni zielonogórzanin Rafał Gąszczak stoczył pasjonujący pojedynek na dystansie 3x3 min na zasadach K-1 w kat.91kg z aktualnym zawodowym Mistrzem Europy, 30-letnim Grzegorzem Lenartem. Werdykt decyzją sędziów na korzyść zawodnika z Jawora. Można mieć do tej decyzji spore zastrzeżenia, ale to już historia - stwierdza zawodnik Akademii Sportów Walki Knockout .

Zderzenie młodości z doświadczeniem w ringu pokazało to co najlepsze w sportach walki. Walka była bardzo wyrównana. Już wiemy, że można było nieco inaczej taktycznie rozegrać tą rywalizację, wyciągamy wnioski i pracujemy dalej - dodaje szkoleniowiec Tomasz Pasek.

Ogromne gratulacje dla Rafała, dla którego był to już czwarty zawodowy pojedynek w karierze i mimo młodego wieku podejmuje największe wyzwania sportowe/ringowe, by zdobywać doświadczenie i wzmacniać pozycję na arenie polskiego kickboxingu. Pojedynek w Polkowicach z pewnością podniósł akcje lubuskiego stypendysty, który kolejny raz pokazał jak mocny jest nasz region w sportach walki. Dziękujemy Grzegorzowi Lenartowi za sportową walkę oraz Jego postawę w ringu. Nie zawiedli tego wieczoru również Nasi wierni kibice, którzy przyjechali specjalnie kibicować zielonogórskiemu wojownikowi.


Jesień jest okresem, w którym sportowcy naszego klubu biorą regularny udział w zawodowych galach tocząc pojedynki na zasadach PRO. Takie sportowe święta jak minionego weekendu w Polkowicach dają możliwość pokazania się przed większą publicznością z korzyścią dla sponorów i kibiców, którzy zawsze w komplecie stawiają się na halę sportową.

Bardzo intensywny sezon powoli dobiega końca, jednak jeszcze będzie się działo!

Galeria zdjęć...

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele