baner opel 06-2019 1130x90px

Świetne starty zawodników ASW Knockout na Polish Fighter Cup

08 Lis 2017

W ubiegły weekend w Szczecinie odbył się turniej Sportów walki pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Polish Fighter Cup VI to coroczna edycja turnieju dla zawodników rywalizujących w stójce: na macie i w ringu. Do turnieju zgłosiło się blisko 300 zawodników. Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra do rywalizacji wystawiła 7-osobową reprezentację.

Podopieczni trenera Tomasza Pasek do Zielonej Góry przywieżli cztery zwycięskie puchary i jeden srebrny medal. Celem naszej obecności na turnieju organizowanym przez lokalny klub kickboxingu Alkon Szczczecin Artura Cholewy, było sprawdzenie aktualnej formy u zawodników i zawodniczek oraz kolejne starty kontrolne, weryfikujące nabyte umiejętności oraz realizację założeń taktycznych. Turniej sportowy odbył się pod patronatem PZKB i zorganizowany był dla zawodników trenujących karate, taekwoondo, kickboxing i muay tai.

Walka sportowa na zasadach kickboxingu PZKB w formułach: K-1, low kick, full contact oraz kicklight. Świetne walki stoczyli aktualni Mistrzowie Polski. Aurelia Bednarska, Dionizy Warszczuk, Dawid Avagyan, Michał Niemiero, który dodatkowo został uznany najlepszym juniorem tego turnieju oraz Dawid Gąsiorek który wygrał najszybciej swoją walkę finałową.

Galeria zdjęć...

Świetna atmosfera członków naszego stowarzyszenia owocowała takim rezultatem w Szczecińskim Domu sportu. Był to jeden z ostatnich sprawdzianów naszych kickboxerów w rywalizacji sportowej w sezonie 2017.

Wyniki:

I m-ce Aurelia Bednarska kat.60 kg junior kikclight
I m-ce Dionizy Warszczuk kat.71kg junior low kick
I m-ce Michał Wiesław Niemiero kat .84 kg junior kicklight
I m-ce Dawid Gąsiorek kat.63,5 kg junior low kick

II m-ce Dawid Avagyan kat.60 kg junior low kick
IV m-ce Maksymilian Mystek kat.86 kg senior K-1
V m-ce Olek Drzewiecki kat.75 kg junior low kick

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele