baner opel 06-2019 1130x90px

Dwa Puchary Polski zdobyte w Węgrowie

14 Lis 2017

W dniach 10-11.11.2017 r. w Węgrowie został rozegrany otwarty Puchar Polski w Kickboxingu Kadetów Młodszych, Starszych i Juniorów w Formule Light Contact.

Bardzo dobrze zaprezentował się zdobywca Pucharu Polski Przemysław Kalisz, który rywalizował w kategorii wagowej -57 kg juniorów. Przemek w walce finałowej zwyciężył przed czasem, uzyskując przewagę punktową nad Konradem Gibkim z KSW Start Częstochowa.

Klaudia Mazur zdobyła Puchar Polski w gronie kadetek młodszych w kategorii wagowej -47 kg. Klaudia przed czasem zakończyła walkę półfinałową. Po mocnym kopnięciu zielonogórzanki na tors przeciwniczka Maja Lebek z GSWW Najemnik Gliwice była niezdolna do dalszej rywalizacji. W finale po bardzo pasjonującym i zaciętym pojedynku Klaudia w ostatnich sekundach zdominowała wyczerpaną trudami walki Samantę Klejn z KS Zamek Kurzętnik, uzyskując przewagę punktową, która dała naszej zawodniczce zwycięstwo!

W zawodach wzięli udział Mateusz Kostecki -69 kg junior, Jakub Zimoch +69 kg kadet starszy, Anna Bielawa -50 kg kadetka starsza. Zawodnicy uplasowali się poza podium, ale zdobyli cenne doświadczenie potrzebne do odnoszenia sukcesów w przyszłości podczas rywalizacji sportowej.

Galeria zdjęć...

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele