baner opel 06-2019 1130x90px

Gala MFC13 Makowski Fighting Championship (zapowiedź)

02 Gru 2017

Nie lada gratka czeka na fanów sportów walki. 16 grudnia w Nowej Soli odbędzie się Gala MFC13 Makowski Fighting Championship.

Gale MFC są jednymi z najwyższej klasy widowisk, które gromadzą nie tylko najlepszych zawodników z kraju, ale i z zagranicy. MFC Makowski Fighting Championship jest jedyną polską organizacją kickboxingu, dla której walczyli zawodnicy aż z 23 krajów na świe-cie. 16. grudnia w nowosolskiej hali widowiskowo-sportowej MOSiR kibice obejrzą 8 pojedyn-ków karty głównej oraz 2 walki undercardowe. W ringu MFC13 zobaczymy znakomitych zawodników z Polski, Niemiec, Słowacji, Holandii oraz Mołdawii.

Po raz drugi w historii orga-nizacji Makowski Fighting Championship, odbędą się walki o pasy mistrzowskie MFC. We wrześniu tego roku, pierwszym mistrzem MFC został Paweł „Wergi” Jędrzejczyk. 16. grudnia zobaczymy 3 walki o tytuły mistrzowskie. W pojedynkach mistrzowskich zmierzą się Emilia Czerwińska reprezentująca zielonogórski SKF Boksing z Chelliną Chirino pochodzącą z Curacao, a reprezentującą holenderski klub Vos Gym Amsterdam. W drugim pojedynku mistrzowskim zobaczymy Łukasza Pławeckiego z klubu Halny Nowy Sącz z Mołdawianinem Denisem Teleshmanem. W walce wieczoru Michał Szmajda z Maku Gym zmierzy się z Fabianem Hundtem reprezentującym 8Weapons Leipzig Niemcy.

Gala MFC13 odbędzie się w Nowej Soli, w hali widowiskowo-sportowej MOSiR przy ul. Botanicznej 22. Początek o godz. 19:00. Otwarcie wejścia dla publiczności o godzinie 18:00 Transmisja live na kanale Fightbox HD od godz. 20:00. Bilety do nabycia na portalu: abilet.pl.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele