Medal Młodzieżowch Mistrzostw Polski w MMA

07 Paź 2018

W dniu 6 października 2018 odbyły się zawody ALMMA 157 - Amatorska Liga MMA Bydgoszcz. W turnieju Zieloną Górę reprezentowali zawodnicy Team Fighting: Kamil Mrozowski w kategorii Junior do 70 kg. Marek Madej w kategorii senior do 70 kg oraz Marcin Jurewicz w kategorii Młodzieżowiec do 70 kg. Podopieczni trenera Mariusza Cielepy zdobyli trzy brązowe medale w kategoriach zawodów.

Marcin Jurewicz brązowy medal Mistrzostw Polsk Młodzieżowców, Marcin w półfinale przegrał z Damianem Pietrzakiem przez kontuzje nosa

Kamil Mrozowski brązowy medal ogólnopolskiego Turnieju MMA, Kamil wygrał walkę z Dawidem Kuczamskim, przegrał z Kacper Koziełło

Marek Madej brązowy medal ogólnopolskiego Turnieju MMA, Marek wygrał walkę z Karolem Stryjek, Jarosławem Mroczkowskim, przegrał z Fabianem Wiech.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.