baner opel 09-2019 1130x90px

Mistrzostwa Polski seniorów w kickboxingu w Nowy Targu

10 Kwi 2019

Kacper Frątczak obronił tytuł Mistrza Polski seniorów w kickboxingu w formule low kick.

Minionego weekendu zielonogórzanin wywalczył złoty medal na MP w Nowym Targu rywalizując w kat.86 kg –tej samej w której rok temu nie miał sobie równych w Legnicy.

Na Podhale przyjechało blisko 300 zawodników zawodniczek z 78 klubów rywalizować o miejsce w kadrze narodowej i wyjazd na MŚ.

Świetna dyspozycja Kacpra pozwoliła na pełną dominacje w ringu co zaowocowało pierwszym miejscem na podium i powołaniem na Mistrzostwa Świata, które w tym roku odbędą się w Sarajewie (Bośnia i Hercegowina)
Z rezultatu jestem oczywiście zadowolony ale z samych walk nie do końca przyznam szczerze,- ocenia popularny "Chini”. Dążę w sporcie do perfekcji i zawsze będzie coś do poprawy stąd ciągła motywacja do treningu aby takie elementy lepiej funkcjonowały –dodał 18 krotny mistrz Polski.

Do małopolski pojechało również moich dwóch zaledwie 19 letnich zawodników, rywalizujących już w gronie seniorów. Dawid Gąsiorek debiutował w kat.60 kg z powodzeniem zdobywając brązowy medal pokazując się naprawdę z dobrej strony – ocenia szkoleniowiec ASW Knockout Tomasz Pasek. Niestety bez medalu z mistrzostw wraca Dionizy Warszczuk w kat.67 kg ,który musiał uznać wyższość swojego rywala z Wrocławia w eliminacjach.

Świetna atmosfera podczas wyjazdu oraz doświadczenie i piękny region w którym impreza została zorganizowana pozwala jak najbardziej pozytywnie ocenić krajowy czempionat.

Niebawem kolejne krajowe starty naszych wojowników oraz Puchar Świata w Austrii i na Węgrzech.

 
Link do walki finałowej:

{youtubue}9uIiNI8KnjE{/youtube}

Galeria

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele