baner opel 06-2019 1130x90px

Rekord Polski Natalii Kochańskiej (i nie tylko)

13 Gru 2018

W dniach 06-09.12.2018 r. na obiektach ZKS Gwardia odbyły się Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne w strzelaniu z broni pneumatycznej – X Memoriał Stanisława Maruchy w których uczestniczyło   151 zawodników z 26 klubów z Polski.

Pomimo końca sezonu Gwardziści nie zwalniają kroku. Bardzo dobre występy naszych zawodników owocowały wieloma miejscami na podium w strzelaniu pistoletowym i karabinowym.

Perełką zawodów był rezultat naszej zawodniczki Natalii Kochańskiej – która wynikiem 626,6 pkt   w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów ustanowiła Rekord Polski. Do wyróżniających się zawodników Gwardii w karabinie należeli: Karolina Pawlak, Rafał Ratajczak  a w pistolecie Grzegorz Długosz, Maja Jarosińska, Krystyna Macur, Maciej Korcz i Jakub Rosa i Jakub Rabczuk, którzy swoimi wynikami potwierdzili przynależność do czołowych strzelców w Polsce.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele