AZS UZ szuka siatkarek. Nabór rozpoczęty

18 Cze 2016

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego ogłasza nabór do zespołu piłki siatkowej kobiet. Ogłoszenie kierujemy zarówno do studentek, które chciałyby połączyć grę w siatkówkę z nauką na Uniwersytecie Zielonogórskim, jak i uczennic szkół ponadgimnazjalnych.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego to klub z wieloletnią tradycją, ugruntowaną pozycją wśród organizacji sportowych województwa i kraju, z sukcesami w dyscyplinach indywidualnych i zespołowych, z zespołami sportowymi na centralnym szczeblu rozgrywek. Bardzo sprawne zarządzanie klubem, liczne grono osób i instytucji wspomagających działalność naszego klubu jest gwarantem dalszego rozwoju sportowego młodych ludzi, w bardzo dobrych warunkach treningowych ze wsparciem w organizacji kształcenia. W bieżącym roku naszym celem jest start w rozgrywkach lubuskiej III ligi. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Jerzym Daleckim, tel. 661480270.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele