Terminarz: Wszystkie zespoły | Tenis stołowy - Superliga - sezon 2016/2017


KOL Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 09.09.2016 18:00 Morliny Ostróda - PKS Jaroslaw3 - 0
1 09.09.2016 18:00 Gwiazda - Bogoria0 - 3
1 09.09.2016 18:00 ZKS Palmiarnia - Manekin Toruń2 - 3
1 09.09.2016 18:00 KS - Dojlidy3 - 0
1 09.09.2016 18:00 AZS Rzeszów - Polonia Bytom3 - 1
1 02.10.2016 18:00 POLTAREX - Dekorglass Działdowo2 - 3
2 15.09.2016 18:00 Bogoria - ZKS Palmiarnia3 - 1
2 15.09.2016 18:00 KS - POLTAREX3 - 0
2 15.09.2016 18:00 Polonia Bytom - Morliny Ostróda3 - 0
2 15.09.2016 18:00 PKS Jaroslaw - Gwiazda2 - 3
2 15.09.2016 18:00 Manekin Toruń - Dojlidy3 - 1
2 09.10.2016 18:00 Dekorglass Działdowo - AZS Rzeszów2 - 3
3 20.09.2016 18:00 Manekin Toruń - Bogoria0 - 3
3 30.09.2016 18:00 AZS Rzeszów - KS1 - 3
3 30.09.2016 18:00 Morliny Ostróda - Dekorglass Działdowo3 - 1
3 30.09.2016 18:00 Gwiazda - Polonia Bytom1 - 3
3 30.09.2016 18:00 ZKS Palmiarnia - PKS Jaroslaw3 - 2
3 30.09.2016 18:00 POLTAREX - Dojlidy0 - 3
4 01.10.2016 18:00 Dojlidy - Bogoria3 - 1
4 01.10.2016 18:00 PKS Jaroslaw - Manekin Toruń3 - 0
4 01.10.2016 18:00 Dekorglass Działdowo - Gwiazda3 - 1
4 01.10.2016 18:00 POLTAREX - AZS Rzeszów3 - 2
4 01.10.2016 18:00 KS - Morliny Ostróda3 - 1
4 07.10.2016 18:00 Polonia Bytom - ZKS Palmiarnia3 - 1
5 09.10.2016 18:00 Manekin Toruń - Polonia Bytom3 - 1
5 09.10.2016 18:00 Morliny Ostróda - POLTAREX1 - 3
5 09.10.2016 18:00 AZS Rzeszów - Dojlidy2 - 3
5 09.10.2016 18:00 Bogoria - PKS Jaroslaw3 - 1
5 09.10.2016 18:00 Gwiazda - KS3 - 1
5 19.11.2016 16:00 ZKS Palmiarnia - Dekorglass Działdowo1 - 3
6 23.11.2016 18:00 Dojlidy - PKS Jaroslaw3 - 0
6 23.11.2016 18:00 POLTAREX - Gwiazda0 - 2
6 23.11.2016 18:00 AZS Rzeszów - Morliny Ostróda2 - 3
6 23.11.2016 18:00 Dekorglass Działdowo - Manekin Toruń3 - 2
6 23.11.2016 18:00 Polonia Bytom - Bogoria2 - 3
6 25.11.2016 18:00 KS - ZKS Palmiarnia3 - 1
7 28.11.2016 18:00 PKS Jaroslaw - Polonia Bytom3 - 0
7 28.11.2016 18:00 Gwiazda - AZS Rzeszów3 - 2
7 28.11.2016 18:00 Morliny Ostróda - Dojlidy3 - 2
7 28.11.2016 18:00 Bogoria - Dekorglass Działdowo2 - 3
7 28.11.2016 18:00 Manekin Toruń - KS2 - 3
7 02.12.2016 18:00 ZKS Palmiarnia - POLTAREX3 - 1
8 09.12.2016 18:00 KS - Bogoria1 - 3
8 09.12.2016 18:00 Dekorglass Działdowo - PKS Jaroslaw3 - 1
8 09.12.2016 18:00 Dojlidy - Polonia Bytom0 - 3
8 09.12.2016 18:00 POLTAREX - Manekin Toruń3 - 1
8 09.12.2016 18:00 AZS Rzeszów - ZKS Palmiarnia1 - 3
8 09.12.2016 18:00 Morliny Ostróda - Gwiazda3 - 2
9 16.12.2016 18:00 Polonia Bytom - Dekorglass Działdowo3 - 1
9 16.12.2016 18:00 PKS Jaroslaw - KS1 - 3
9 16.12.2016 18:00 Bogoria - POLTAREX3 - 1
9 16.12.2016 18:00 Manekin Toruń - AZS Rzeszów1 - 3
9 16.12.2016 18:00 Gwiazda - Dojlidy3 - 2
9 30.12.2016 18:00 Morliny Ostróda - ZKS Palmiarnia3 - 1
10 01.01.2017 18:00 KS - Polonia Bytom3 - 2
10 01.01.2017 18:00 Dojlidy - Dekorglass Działdowo1 - 3
10 01.01.2017 18:00 POLTAREX - PKS Jaroslaw2 - 3
10 01.01.2017 18:00 AZS Rzeszów - Bogoria3 - 1
10 01.01.2017 18:00 Morliny Ostróda - Manekin Toruń3 - 0
10 01.01.2017 18:00 Gwiazda - ZKS Palmiarnia1 - 3
11 01.01.2017 18:00 Dekorglass Działdowo - KS3 - 2
11 01.01.2017 18:00 Polonia Bytom - POLTAREX3 - 1
11 01.01.2017 18:00 PKS Jaroslaw - AZS Rzeszów3 - 2
11 01.01.2017 18:00 Bogoria - Morliny Ostróda3 - 0
11 01.01.2017 18:00 Manekin Toruń - Gwiazda2 - 3
11 01.01.2017 18:00 ZKS Palmiarnia - Dojlidy0 - 3
12 10.02.2017 18:00 Dojlidy - AZS Rzeszów1 - 3
12 10.02.2017 18:00 PKS Jaroslaw - Dekorglass Działdowo1 - 3
12 10.02.2017 18:00 ZKS Palmiarnia - Polonia Bytom3 - 1
12 10.02.2017 18:00 Gwiazda - Morliny Ostróda2 - 3
12 10.02.2017 18:00 KS - Manekin Toruń3 - 0
12 10.02.2017 18:00 POLTAREX - Bogoria3 - 1
13 07.01.2017 18:00 Morliny Ostróda - AZS Rzeszów3 - 2
13 07.01.2017 18:00 Dojlidy - POLTAREX3 - 0
13 07.01.2017 18:00 Bogoria - Manekin Toruń3 - 2
13 07.01.2017 18:00 KS - PKS Jaroslaw3 - 1
13 07.01.2017 18:00 Dekorglass Działdowo - ZKS Palmiarnia3 - 2
13 07.01.2017 18:00 Polonia Bytom - Gwiazda1 - 3
14 09.03.2017 18:00 Dojlidy - Morliny Ostróda3 - 0
14 09.03.2017 18:00 ZKS Palmiarnia - KS3 - 1
14 09.03.2017 18:00 Gwiazda - Dekorglass Działdowo2 - 3
14 09.03.2017 18:00 Polonia Bytom - AZS Rzeszów1 - 3
14 09.03.2017 18:00 Manekin Toruń - POLTAREX3 - 2
14 09.03.2017 18:00 PKS Jaroslaw - Bogoria3 - 2
15 12.03.2017 18:00 AZS Rzeszów - Dekorglass Działdowo2 - 3
15 12.03.2017 18:00 Polonia Bytom - Dojlidy3 - 2
15 12.03.2017 18:00 POLTAREX - Morliny Ostróda2 - 3
15 12.03.2017 18:00 ZKS Palmiarnia - Bogoria1 - 3
15 12.03.2017 18:00 Manekin Toruń - PKS Jaroslaw0 - 3
15 12.03.2017 18:00 KS - Gwiazda0 - 3
16 24.03.2017 18:00 Bogoria - Dojlidy3 - 2
16 24.03.2017 18:00 KS - AZS Rzeszów3 - 0
16 24.03.2017 18:00 Dekorglass Działdowo - Dojlidy3 - 2
16 24.03.2017 18:00 Morliny Ostróda - Polonia Bytom2 - 3
16 24.03.2017 18:00 Manekin Toruń - ZKS Palmiarnia0 - 3
16 24.03.2017 18:00 PKS Jaroslaw - POLTAREX3 - 0
17 26.03.2017 18:00 Dekorglass Działdowo - Morliny Ostróda3 - 0
17 26.03.2017 18:00 Bogoria - AZS Rzeszów3 - 1
17 26.03.2017 18:00 Dojlidy - KS0 - 3
17 26.03.2017 18:00 POLTAREX - Polonia Bytom0 - 3
17 26.03.2017 18:00 Gwiazda - Manekin Toruń3 - 1
17 26.03.2017 18:00 PKS Jaroslaw - ZKS Palmiarnia3 - 1
18 07.04.2017 18:00 Dekorglass Działdowo - Polonia Bytom3 - 1
18 07.04.2017 18:00 AZS Rzeszów - Manekin Toruń2 - 3
18 07.04.2017 18:00 Morliny Ostróda - KS1 - 3
18 07.04.2017 18:00 Bogoria - Dojlidy1 - 3
18 07.04.2017 18:00 POLTAREX - ZKS Palmiarnia1 - 3
18 07.04.2017 18:00 Gwiazda - PKS Jaroslaw3 - 2
19 14.04.2017 18:00 Dekorglass Działdowo - POLTAREX3 - 0
19 14.04.2017 18:00 Morliny Ostróda - Bogoria2 - 3
19 14.04.2017 18:00 Polonia Bytom - KS1 - 3
19 14.04.2017 18:00 Dojlidy - Manekin Toruń2 - 3
19 14.04.2017 18:00 AZS Rzeszów - PKS Jaroslaw2 - 3
19 14.04.2017 18:00 ZKS Palmiarnia - Gwiazda1 - 3
20 21.04.2017 18:00 PKS Jaroslaw - Dojlidy2 - 3
20 21.04.2017 18:00 Bogoria - Polonia Bytom3 - 1
20 21.04.2017 18:00 KS - Dekorglass Działdowo3 - 0
20 21.04.2017 18:00 Manekin Toruń - Morliny Ostróda0 - 3
20 21.04.2017 18:00 ZKS Palmiarnia - AZS Rzeszów3 - 1
20 21.04.2017 18:00 Gwiazda - POLTAREX3 - 1
21 12.05.2017 18:00 Dekorglass Działdowo - Bogoria_ - _
21 12.05.2017 18:00 POLTAREX - KS_ - _
21 12.05.2017 18:00 Polonia Bytom - Manekin Toruń_ - _
21 12.05.2017 18:00 Dojlidy - ZKS Palmiarnia_ - _
21 12.05.2017 18:00 AZS Rzeszów - Gwiazda_ - _
21 12.05.2017 18:00 PKS Jaroslaw - Morliny Ostróda_ - _
22 19.05.2017 18:00 Bogoria - KS_ - _
22 19.05.2017 18:00 Manekin Toruń - Dekorglass Działdowo_ - _
22 19.05.2017 18:00 Polonia Bytom - PKS Jaroslaw_ - _
22 19.05.2017 18:00 ZKS Palmiarnia - Morliny Ostróda_ - _
22 19.05.2017 18:00 Dojlidy - Gwiazda_ - _
22 19.05.2017 18:00 AZS Rzeszów - POLTAREX_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele