Terminarz: Wszystkie zespoły | Tenis stołowy - I liga - sezon 2016/2017


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 Kolejka 1 10.09.2016 16:00 h WITMAR PODWAWELSKI Kraków - GMKS Strzelec Frysztak1 - 9
1 Kolejka 1 10.09.2016 16:00 h TTS POLONIA II Bytom - LKS Odra Roeben Miękinia3 - 7
1 Kolejka 1 10.09.2016 16:00 h ZKS Mazel Zielona Góra - UKS VILLA-VERDE Olesno6 - 4
1 Kolejka 1 10.09.2016 16:00 h UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław - BISTS Bielsko-Biała2 - 8
1 Kolejka 1 10.09.2016 16:00 h AUKS PWSZ TREFL Zamość - IKTS BROŃ Radom5 - 5
2 Kolejka 2 14.09.2016 16:00 h LKS Odra Roeben Miękinia - ZKS Mazel Zielona Góra7 - 3
2 Kolejka 2 17.09.2016 16:00 h TTS POLONIA II Bytom - GMKS Strzelec Frysztak4 - 6
2 Kolejka 2 17.09.2016 16:00 h BISTS Bielsko-Biała - AUKS PWSZ TREFL Zamość3 - 7
2 Kolejka 2 17.09.2016 16:00 h IKTS BROŃ Radom - WITMAR PODWAWELSKI Kraków10 - 0
2 Kolejka 2 02.10.2016 16:00 h UKS VILLA-VERDE Olesno - UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław9 - 1
3 Kolejka 3 11.09.2016 16:00 h ZKS Mazel Zielona Góra - GMKS Strzelec Frysztak3 - 7
3 Kolejka 3 24.09.2016 16:00 h UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław - LKS Odra Roeben Miękinia1 - 9
3 Kolejka 3 24.09.2016 16:00 h AUKS PWSZ TREFL Zamość - UKS VILLA-VERDE Olesno5 - 5
3 Kolejka 3 24.09.2016 16:00 h IKTS BROŃ Radom - BISTS Bielsko-Biała8 - 2
3 Kolejka 3 24.09.2016 16:00 h TTS POLONIA II Bytom - WITMAR PODWAWELSKI Kraków7 - 3
4 Kolejka 4 08.10.2016 16:00 h UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław - GMKS Strzelec Frysztak4 - 6
4 Kolejka 4 08.10.2016 16:00 h LKS Odra Roeben Miękinia - AUKS PWSZ TREFL Zamość5 - 5
4 Kolejka 4 08.10.2016 16:00 h UKS VILLA-VERDE Olesno - IKTS BROŃ Radom5 - 5
4 Kolejka 4 08.10.2016 16:00 h WITMAR PODWAWELSKI Kraków - BISTS Bielsko-Biała5 - 5
4 Kolejka 4 08.10.2016 16:00 h TTS POLONIA II Bytom - ZKS Mazel Zielona Góra1 - 9
5 Kolejka 5 22.10.2016 16:00 h AUKS PWSZ TREFL Zamość - GMKS Strzelec Frysztak8 - 2
5 Kolejka 5 22.10.2016 16:00 h IKTS BROŃ Radom - LKS Odra Roeben Miękinia4 - 6
5 Kolejka 5 22.10.2016 16:00 h BISTS Bielsko-Biała - UKS VILLA-VERDE Olesno5 - 5
5 Kolejka 5 22.10.2016 16:00 h UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław - TTS POLONIA II Bytom2 - 8
5 Kolejka 5 22.10.2016 16:00 h ZKS Mazel Zielona Góra - WITMAR PODWAWELSKI Kraków8 - 2
6 Kolejka 6 05.11.2016 16:00 h LKS Odra Roeben Miękinia - BISTS Bielsko-Biała7 - 3
6 Kolejka 6 05.11.2016 16:00 h WITMAR PODWAWELSKI Kraków - UKS VILLA-VERDE Olesno4 - 6
6 Kolejka 6 05.11.2016 16:00 h TTS POLONIA II Bytom - AUKS PWSZ TREFL Zamość2 - 8
6 Kolejka 6 05.11.2016 16:00 h ZKS Mazel Zielona Góra - UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław8 - 2
6 Kolejka 6 06.11.2016 16:00 h GMKS Strzelec Frysztak - IKTS BROŃ Radom6 - 4
7 Kolejka 7 12.11.2016 16:00 h BISTS Bielsko-Biała - GMKS Strzelec Frysztak2 - 8
7 Kolejka 7 12.11.2016 16:00 h IKTS BROŃ Radom - TTS POLONIA II Bytom7 - 3
7 Kolejka 7 12.11.2016 16:00 h AUKS PWSZ TREFL Zamość - ZKS Mazel Zielona Góra10 - 0
7 Kolejka 7 12.11.2016 16:00 h UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław - WITMAR PODWAWELSKI Kraków5 - 5
7 Kolejka 7 13.11.2016 16:00 h UKS VILLA-VERDE Olesno - LKS Odra Roeben Miękinia7 - 3
8 Kolejka 8 07.10.2016 16:00 h UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław - AUKS PWSZ TREFL Zamość0 - 10
8 Kolejka 8 13.11.2016 16:00 h IKTS BROŃ Radom - ZKS Mazel Zielona Góra10 - 0
8 Kolejka 8 19.11.2016 16:00 h GMKS Strzelec Frysztak - UKS VILLA-VERDE Olesno7 - 3
8 Kolejka 8 19.11.2016 16:00 h WITMAR PODWAWELSKI Kraków - LKS Odra Roeben Miękinia3 - 7
8 Kolejka 8 19.11.2016 16:00 h TTS POLONIA II Bytom - BISTS Bielsko-Biała2 - 8
9 Kolejka 9 10.12.2016 16:00 h LKS Odra Roeben Miękinia - GMKS Strzelec Frysztak5 - 5
9 Kolejka 9 10.12.2016 16:00 h UKS VILLA-VERDE Olesno - TTS POLONIA II Bytom6 - 4
9 Kolejka 9 10.12.2016 16:00 h BISTS Bielsko-Biała - ZKS Mazel Zielona Góra8 - 2
9 Kolejka 9 10.12.2016 16:00 h IKTS BROŃ Radom - UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław9 - 1
9 Kolejka 9 10.12.2016 16:00 h AUKS PWSZ TREFL Zamość - WITMAR PODWAWELSKI Kraków7 - 3
10 Round 10 09.01.2016 16:00 h AUKS PWSZ TREFL Zamość - UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław9 - 1
10 Round 10 09.01.2016 16:00 h GMKS Strzelec Frysztak - WITMAR PODWAWELSKI Kraków10 - 0
10 Round 10 09.01.2016 16:00 h LKS Odra Roeben Miękinia - TTS POLONIA II Bytom6 - 4
10 Round 10 09.01.2016 16:00 h ZKS Mazel Zielona Góra - IKTS BROŃ Radom5 - 5
10 Round 10 09.01.2016 16:00 h UKS VILLA-VERDE Olesno - BISTS Bielsko-Biała6 - 4
11 Round 11 14.01.2017 16:00 h WITMAR PODWAWELSKI Kraków - AUKS PWSZ TREFL Zamość3 - 7
11 Round 11 14.01.2017 16:00 h GMKS Strzelec Frysztak - TTS POLONIA II Bytom9 - 1
11 Round 11 14.01.2017 16:00 h ZKS Mazel Zielona Góra - LKS Odra Roeben Miękinia7 - 3
11 Round 11 14.01.2017 16:00 h BISTS Bielsko-Biała - IKTS BROŃ Radom7 - 3
11 Round 11 14.01.2017 16:00 h UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław - UKS VILLA-VERDE Olesno1 - 9
12 Round 12 03.02.2017 16:00 h AUKS PWSZ TREFL Zamość - TTS POLONIA II Bytom7 - 3
12 Round 12 03.02.2017 16:00 h GMKS Strzelec Frysztak - ZKS Mazel Zielona Góra5 - 5
12 Round 12 03.02.2017 16:00 h BISTS Bielsko-Biała - LKS Odra Roeben Miękinia6 - 4
12 Round 12 03.02.2017 16:00 h IKTS BROŃ Radom - UKS VILLA-VERDE Olesno7 - 3
12 Round 12 03.02.2017 16:00 h WITMAR PODWAWELSKI Kraków - UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław6 - 4
13 Round 13 17.02.2017 16:00 h ZKS Mazel Zielona Góra - AUKS PWSZ TREFL Zamość3 - 7
13 Round 13 17.02.2017 16:00 h GMKS Strzelec Frysztak - BISTS Bielsko-Biała7 - 3
13 Round 13 17.02.2017 16:00 h LKS Odra Roeben Miękinia - UKS VILLA-VERDE Olesno8 - 2
13 Round 13 17.02.2017 16:00 h UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław - IKTS BROŃ Radom2 - 8
13 Round 13 17.02.2017 16:00 h WITMAR PODWAWELSKI Kraków - TTS POLONIA II Bytom2 - 8
14 Round 14 24.02.2017 16:00 h AUKS PWSZ TREFL Zamość - BISTS Bielsko-Biała6 - 4
14 Round 14 24.02.2017 16:00 h UKS VILLA-VERDE Olesno - GMKS Strzelec Frysztak8 - 2
14 Round 14 24.02.2017 16:00 h LKS Odra Roeben Miękinia - IKTS BROŃ Radom7 - 3
14 Round 14 24.02.2017 16:00 h WITMAR PODWAWELSKI Kraków - ZKS Mazel Zielona Góra0 - 10
14 Round 14 24.02.2017 16:00 h TTS POLONIA II Bytom - UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław8 - 2
15 Round 15 12.03.2017 16:00 h UKS VILLA-VERDE Olesno - AUKS PWSZ TREFL Zamość4 - 6
15 Round 15 12.03.2017 16:00 h IKTS BROŃ Radom - GMKS Strzelec Frysztak4 - 6
15 Round 15 12.03.2017 16:00 h LKS Odra Roeben Miękinia - UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław7 - 3
15 Round 15 12.03.2017 16:00 h BISTS Bielsko-Biała - WITMAR PODWAWELSKI Kraków8 - 2
15 Round 15 12.03.2017 16:00 h ZKS Mazel Zielona Góra - TTS POLONIA II Bytom9 - 1
16 Round 16 25.03.2017 16:00 h IKTS BROŃ Radom - AUKS PWSZ TREFL Zamość7 - 3
16 Round 16 25.03.2017 16:00 h GMKS Strzelec Frysztak - LKS Odra Roeben Miękinia6 - 4
16 Round 16 25.03.2017 16:00 h UKS VILLA-VERDE Olesno - WITMAR PODWAWELSKI Kraków7 - 3
16 Round 16 25.03.2017 16:00 h BISTS Bielsko-Biała - TTS POLONIA II Bytom9 - 1
16 Round 16 25.03.2017 16:00 h UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław - ZKS Mazel Zielona Góra1 - 9
17 Round 17 23.04.2017 16:00 h AUKS PWSZ TREFL Zamość - LKS Odra Roeben Miękinia6 - 4
17 Round 17 23.04.2017 16:00 h GMKS Strzelec Frysztak - UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław_ - _
17 Round 17 23.04.2017 16:00 h WITMAR PODWAWELSKI Kraków - IKTS BROŃ Radom1 - 9
17 Round 17 23.04.2017 16:00 h TTS POLONIA II Bytom - UKS VILLA-VERDE Olesno4 - 6
17 Round 17 23.04.2017 16:00 h ZKS Mazel Zielona Góra - BISTS Bielsko-Biała4 - 6
18 Round 18 06.05.2017 16:00 h GMKS Strzelec Frysztak - AUKS PWSZ TREFL Zamość_ - _
18 Round 18 06.05.2017 16:00 h LKS Odra Roeben Miękinia - WITMAR PODWAWELSKI Kraków_ - _
18 Round 18 06.05.2017 16:00 h TTS POLONIA II Bytom - IKTS BROŃ Radom_ - _
18 Round 18 06.05.2017 16:00 h UKS VILLA-VERDE Olesno - ZKS Mazel Zielona Góra_ - _
18 Round 18 06.05.2017 16:00 h BISTS Bielsko-Biała - UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele