2 medale Igora Misztala

W dniach 27-31 października 2017r. w miejscowości Sint-Niklaas w Belgii odbył się Międzynarodowy klasyfikacyjny turniej niepełnosprawnych w tenisie stołowym – BELGIAN OPEN 2017. Bardzo dobrze wypadł uczestniczący w turnieju kadrowicz z zielonogórskiego „Startu” Igor Misztal. Zawodnik przywiózł z Sint-Niklaas 2 medale: srebrny i brązowy.

W grze indywidualnej bezapelacyjnie wygrał swoją grupę eliminacyjną. W ćwierćfinale pokonał 3:1 Theo Cogilla z RPA. W półfinale wygrał 3:2 z Holendrem Emanuelem Martins Ferreirą. W finale po bardzo wyrównanej grze nieznacznie (2:3) uległ Holendrowi Basowi Hergelinkowi, z którym wcześniej wygrał w grupie eliminacyjnej. W grze drużynowej w łączonym zespole z zawodnikami Pawłem Konstantynem (KS „Bronowianka” Kraków i Pawłem Jabłońskim (IKS Warszawa) zajęli trzecie miejsce zdobywając brązowy medal.

Cieszą coraz lepsze wyniki Igora Misztala. Zdobywając kolejne punkty pnie się w górę na światowej liście rankingowej, co przybliża zawodnika do udziału w Mistrzostwach Świata 2018.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Tarnawska
Prezes

Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego
START w Zielonej Górze

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele