Kolejna porażka ZKS Palmiarnii

06 Gru 2017

Zielonogórzanie po raz ostatni w tym roku zaprezentowali się przed własną publicznością. Niestety wicelider LOTTO Superligi Tenisa Stołowego - Kolping Frac Jarosław okazał się zbyt silny dla naszej drużyny.

Do pierwszego spotkania podeszli Lucjan Błaszczyk oraz Chorwat Tomislav Pucar. Młodzieżowy Mistrz Europy pokonał kapitana zielonogórskiej Palmiarni 3:2, otwierając spotkanie na korzyść gości.
W drugim meczu Miroslav Horejsi próbował odwrócić losy spotkania, lecz niestety uległ Chińczykowi Hou Yingchao 3:0. Zawodnik gości tym samym udowodnił, że jest w wysokiej formie i brak przegranych spotkań w superlidze nie jest dziełem przypadku.

Trzeci pojedynek to gra dwóch młodych zawodników. Po stronie gości 20-letni Patryk Zatówka, po stronie gospodarzy reprezentant Hongkongu 19-letni NG Pak Nam. Drzonkowski zawodnik pewnie zwyciężył 3:0, kontrolując przebieg spotkania.

Czwarta rozgrywka toczyła się pomiędzy liderami obu zespołów. Niestety zwycięsko wyszedł z niej zawodnik gości Hou Yingchao, który przypieczętował wygraną Kolpingu 3:1, zwycięstwem 2:0 nad Lucjanem Błaszczykiem.

W ostatniej kolejce I rundy ZKS Palmiarnia udaje się do Ostródy na mecz z Morlinami. Obie drużyny zgromadziły po równo po 13 punktów i zajmują 6-7 miejsce w tabeli. Liczymy więc, że na Mazurach ZKS przerwie złą passę 4 porażek z rzędu.

Szczegółowe wyniki...
Galeria...

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele