Zwycięstwo ZKS-u Palmiarnii Wyróżniony

11 Kwi 2018

Derby Ziemi Lubuskiej rozegrane w Wieliczce dla zielonogórzan. ZKS Palmiarnia pokonała 3:0 UKS Wartę Kostrzyn i awansowała na 5-te miejsce w tabeli, zachowując szansę na play-offy.

Należy odnotować ostatni występ w Lotto Superlidze byłego Mistrza Świata Jorgena Perssona. Niesamowity mecz Takakiwa Taku z Bogusławem Koszykiem. Taku przegrywał już 0:2 i 3:9, ale zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i zwyciężył 3:2. Lucjan Błaszczyk również przegrywał z Danielem Bąkiem 0:2 w setach i zdołał zwyciężyć byłego zawodnika ZKS-u 3:2. Najłatwiej zwyciężył - najstarszy zawodnik tego dnia - Jorgen Persson, który 3:1 w setach pokonał Jakuba Perka. Piękny mecz, wspaniała promocja Tenisa Stołowego w kraju.

Dziękujemy zawodnikom obu drużyn za wspaniały spektakl oraz organizatorom - SOLNE MIASTO w WIELICZCE za stworzenie takiego wydarzenia.

Szczegółowe wyniki pod linkiem:

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele