baner opel 06-2019 1130x90px

Przegrana i utrzymanie Palmiarnii Wyróżniony

19 Kwi 2018

Zielonogórzanie pozostają w krajowej elicie. Mimo porażki z Bytomianami, dzięki zdobyciu jednego dużego punktu meczowego ZKS Palmiarnia na 3 kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego Lotto Superligi Tenisa Stołowego zapewniła sobie byt.

Dzisiejsza zdobycz, to zasługa Takakiwy Taku, który wygrał oba swoje pojedynki. Japończyk w barwach Palmiarnii wystąpił po raz ostatni. Reprezentował nasz klub przez trzy sezony. Po meczu przedstawiciele klubu wraz z kibicami podziękowali uroczyście: owacją na stojąco, tortem i serdecznymi uściskami za godne reprezentowanie klubu w rozgrywkach superligi.Słabszy występ zanotował kapitan gospodarzy Lucjan Błaszczyk, który doznał dwóch porażek. Bliski sprawienia dużej niespodzianki w meczu z Tomasem Konecnym był młodzieżowiec ZKS-u - Kamil Nalepa, który z trzecią rakietą ligi, mimo prowadzenia w piątym secie 7:2, przegrał 10:12 i w setachł 2:3.

Przed nami trzy tygodniowa przerwa w rozgrywkach superligi.

Galeria zdjęć z meczu... Szczegółowe wyniki...

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele