baner opel 06-2019 1130x90px

ZOOleszcz za mocny na Palmiarnię

28 Wrz 2018

W kolejnym meczu Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia przegrał na wyjeździe z Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 1:3. Zdecydowanym faworytem meczu byli gospodarze, jednak nasza młodzież dzielnie walczyła i była bliska zdobycia jednego punktu meczowego.

Wszystkie gry były zacięte i na wysokim poziomie, jednak to bardziej doświadczeni zawodnicy zagraniczni z Bydgoszczy - Harmet Desai i Wlaczeslaw Burow zdecydowali o końcowym triumfie gospodarzy. Jedyne zwycięstwo dla naszej drużyny odniósł Kamil Nalepa, który pokonał reprezentanta kraju juniorów Artura Grelę 3:1.

Następny mecz już w sobotę w Zielonej Górze (29.09.2018) ZKS Palmiarnia podejmie aktualnego Mistrza Polski - PKS Kolping Jarosław. Serdecznie zapraszamy na w/w spotkanie oraz na Grand Prix Polski Juniorów i Juniorek w Tenisie Stołowym, które rozgrywane jest na obiektach WOSiR, w dniach 28-30.09.2018r.

Szczegółowe wyniki pod linkiem: https://superliga.com.pl/livescore/?id=698

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele