baner opel 09-2019 1130x90px

Przed ZKS-em ciężki mecz. Bogoria kolejnym przeciwnikiem.

22 Paź 2018

W 6 kolejce Lotto Superligi zielonogórska Palmiarnia rozegra mecz w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Bogorią. W poprzedniej kolejce obie drużyny poniosły porażki. ZKS we własnej hali z Politechniką Rzeszów 0:3, a Bogoria w Toruniu 2:3. W ligowej tabeli ZKS wciąż czeka na pierwszy ligowy punkt, a Bogoria ma ich 12 i zajmuje 3 miejsce.

Zespół z Grodziska od lat rywalizuje o najwyższe cele nie tylko w polskiej lidze ale też na europejskiej arenie. Skład Dartom Bogorii to: Marek Badowski, Czech Pavel Sirucek, Grek Gionis Panagiotis, Miłosz Redzimski (12 latek, który zadebiutował w poprzedniej kolejce). ZKS zagra w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak, Maciej Kołodziejczyk. Faworyt tego spotkania jest jeden i są nim gospodarze wtorkowego pojedynku.

Mecz zostanie rozegrany 23.10 we wtorek o godzinie 18.00 w Grodzisku Mazowieckim. Transmisję z meczu można obejrzeć na aplikacji mobilnej SuperLiga LIVE i na stronie www.superliga.com.pl

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele