ZKS Palmiarnia - Dekorglass Działdowo (zapowiedź)

16 Lis 2018

W sobotę 17 listopada  ZKS Palmiarnia rozegra mecz 7 kolejki Lotto Superligi. Przeciwnikiem będzie jeden z faworytów do tytułu KS Dekorglass Działdowo.

Zielonogórzanie jak dotąd nie zaznali smaku zwycięstwa w tym sezonie i z zerowym dorobkiem punktowym  zamykają ligowa tabelę. Na przeciwnym biegunie jest drużyna z Warmii i Mazur. Zajmują oni 3 miejsce z 14 punktami, a w tym sezonie ponieśli tylko jedna porażkę na 6 meczów. W tym meczu faworyt jest jeden  i są to goście sobotniego spotkania. Dekorglass prawdopodobnie wystąpi w składzie: Wang Yang, Jiri Vrablik i Paweł Fertikowski. Zielonogórzanie w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak i Maciej Kołodziejczyk. Z tak renomowanym przeciwnikiem nasi zawodnicy powinni zagrać na luzie i bez obciążenia aby pokazać jak najlepszy tenis w swoim wykonaniu.

Mecz zostanie rozegrany w hali sportowej WOSiR w Drzonkowie w sobotę 17 listopada o godzinie 17.00. wszystkich kibiców zapraszamy do hali aby kibicować drużynom. Transmisję internetową z tego meczu przeprowadzi TV Nowa dzielnica.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele