Paweł Rebelski

Paweł Rebelski

To już trzeci i ostatni raport z wynikami piłkarskiego weekendu. Na koniec bierzemy "na tapetę" wydarzenia z rozgrywek z Gorzowa Wielkopolskiego.

Nadeszła pora na drugą cześć wyników jakie padły na lubuskich boiskach piłkarskich. Oto wyniki klas B.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze informuje o godz. otwarcia swoich obiektów podczas „majówki”:

Fani piłki nożnej w województwie lubuskim w miniony weekend z pewnością żyli derbami KS Falubaz kontra Stilon Gorzów. Jaki wynik padł w tym spotkaniu? Ten jak i pozostałe rezultaty poprzedniego weekendu znajdziecie poniżej.

Porażka na zakończenie rundy zasadniczej koszykarzy Stelmetu Enea BC Zielona Góra. Mistrzowie Polski polegli w Toruniu z tamtejszym Polskim Cukrem 74:83, mimo iż prowadzili z rywalami różnicą kilkunastu oczek. Tym samym podopieczni Andreja Urlepa przystąpią do fazy playoff z czwartej pozycji. Naszymi rywalami będzie Rosa Radom.

Nie udało się odnieść kolejnego zwycięstwa w PGE Ekstralidze Falubazowi Zielona Góra. Podopieczni Adama Skórnickiego przy W69 minimalnie przegrali z forBET Włókniarzem Częstochowa 44:46. Gości do wygranej poprowadził fenomenalny w tym sezonie Fredrik Lindgren.

Za oknem piękna wiosenna pogoda, a więc to idealna chwila na spędzenie weekendu dopingując swój ulubiony zespół. Jak co weekend na boiska wybięgną drużyny rywalizującę w III i IV lidze, okręgówce oraz klasie A i B. Poniżej przedstawiamy pełen rozkład jazdy.

Wielkie emocje towarzyszyć będa sympatykom akademików. Mimo, że domowe spotkanie zagrają tylko futsaliści to serca kibiców spoglądać będą na Głuchołazy i Gorzów Wielkopolski. Dlaczego? O tym poniżej.

Stelmet Enea BC nie składa broni w dalszym ciągu pozostaje w grze o drugie miejsce po rundzie zasadniczej Energa Basket Ligi. Wszystko za sprawą tryumfu we Włocławku z tamtejszym Anwilem 70:57. Już w najbliższą niedzielę nasza ekipa zagra kolejne trudne spotkanie, w Toruniu z Polskim Cukrem.

Zielonogórzanie pozostają w krajowej elicie. Mimo porażki z Bytomianami, dzięki zdobyciu jednego dużego punktu meczowego ZKS Palmiarnia na 3 kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego Lotto Superligi Tenisa Stołowego zapewniła sobie byt.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele