baner opel 06-2019 1130x90px

Ruszyła sprzedaż karnetów na żużlowy sezon 2016

11 Sty 2016

Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2016. Zielonogórski klub, wzorem ubiegłych lat, przygotował dla kibiców ciekawą ofertę. W tym miejscu znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje.

Zakup karnetu na sezon 2016 to przede wszystkim wyraz przywiązania do drużyny i mocne wsparcie funkcjonowania klubu na wysokim poziomie sportowym. Karnet na mecze Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra gwarantuje nie tylko siedem emocjonujących spotkań żużlowych i udogodnienia podczas wizyt przy W69, ale także dodatkowe korzyści jak chociażby możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów programu Falubaz Family czy pierwokup oraz 10 złotych zniżki na zakup biletu na mecze fazy play-off.

W tym roku powracamy także do sprawdzonej procedury z wykorzystaniem voucherów, która umożliwi swobodny zakup i dysponowanie karnetem, np. poprzez sprawienie atrakcyjnego prezentu. W tym przypadku dopiero w następnym kroku wyrobimy lub aktywujemy w siedzibie klubu Kartę Kibica, będącą tak naprawdę nowoczesnym karnetem.

CENY KARNETÓW

STREFA ZIELONA

Karnet normalny - 250 PLN (miejsca numerowane K1-K10; 7 Meczów PGE Ekstraligi (runda zasadnicza) + imprezy młodzieżowe)

Karnet ulgowy - 190 PLN (miejsca numerowane K1-K10; 7 Meczów PGE Ekstraligi (runda zasadnicza) + imprezy młodzieżowe)

STREFA ŻÓŁTA

Karnet normalny - 250 PLN (miejsca numerowane B,C,D,E,F,G; 7 Meczów PGE Ekstraligi (runda zasadnicza) + imprezy młodzieżowe)

Karnet ulgowy - 190 PLN (miejsca numerowane B,C,D,E,F,G; 7 Meczów PGE Ekstraligi (runda zasadnicza) + imprezy młodzieżowe)

STREFA CZERWONA

Karnet normalny - 330 PLN (miejsca numerowane A1-A2; 7 Meczów PGE Ekstraligi (runda zasadnicza) + sparingi przedsezonowe + imprezy młodzieżowe)

Karnet ulgowy - 270 PLN (miejsca numerowane A1-A2; 7 Meczów PGE Ekstraligi (runda zasadnicza) + sparingi przedsezonowe + imprezy młodzieżowe)

STREFA SREBRNA

Karnet normalny - 330 PLN (miejsca numerowane I,J; 7 Meczów PGE Ekstraligi (runda zasadnicza) + sparingi przedsezonowe + imprezy młodzieżowe)

Karnet ulgowy - 270 PLN (miejsca numerowane K1-K10; 7 Meczów PGE Ekstraligi (runda zasadnicza) + sparingi przedsezonowe + imprezy młodzieżowe)

STREFA KOLOROWA

Karnet dziecięcy - 30 PLN (miejsca numerowane, 7 Meczów PGE Ekstraligi (runda zasadnicza) + sparingi przedsezonowe + imprezy młodzieżowe)
PIERWOKUP KARNETÓW

Wszyscy posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu mają zagwarantowaną rezerwację miejsca z roku 2015 do dnia 1 marca 2016. W celu skorzystania z tej opcji należy potwierdzić rezerwację w momencie zakupu. W przypadku chęci zmiany miejsca należy wcześniej anulować rezerwację, a następnie wybrać nowe miejsce.

INSTRUKCJA POTWIERDZENIA/ANULOWANIA REZERWACJI
GDZIE KUPIĆ?

www.biletynafalubaz.pl

Kolejny rok z rzędu sprzedaż karnetów prowadzona jest w serwisie internetowym biletynafalubaz.pl. W wygodny sposób każdy z kibiców może wybrać swoje ulubione miejsce oraz zapłacić za karnet.

INSTRUKCJA ZAKUPU KARNETU NA SEZON 2016 PRZEZ SERWIS BILETYNAFALUBAZ.PL

Punkt Obsługi Kibica

Stacjonarna sprzedaż karnetów na sezon 2016 odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy W69. W tym miejscu nie tylko zakupicie karnet, ale przy pomocy pracowników przejdziecie przez wszystkie etapy jego aktywacji oraz wyrobicie Kartę Kibica.  POK znajduje się na pierwszym piętrze budynku klubowego (sala konferencyjna) i jest dostępny dla kibiców od godziny 10:00 do 18:00 (poniedziałek - piątek) oraz w wybrane soboty w godzinach 10:00 - 14:00 (w styczniu 23.01 oraz 30.01.2016)
FALUBAZ FAMILY

Nowością w sezonie 2016 jest rozszerzenie programu lojalnościowego Falubaz Family dla wszystkich posiadaczy karnetów. Do tej pory z wielu atrakcyjnych zniżek korzystali wyłącznie posiadacze Złotych Kart Kibica. Od 1 lutego 2016 dostęp do największego w tej części Polski programu lojalnościowego, skierowanego do kibiców będą mieć wszyscy karnetowicze. Tym samym zakup karnetu można potraktować jako inwestycję, które zwróci się w momencie korzystania z atrakcyjnych ofert partnerów naszego programu.

Aktualnie w gronie naszych partnerów jest ponad 100 firm, wśród nich tak znane marki jak: Tchibo, X-Demon Zielona Góra, 4F, Mount Blanc, Hot Shots Music Club & Bilard, Denley.pl, KAROline, Giacomo Conti, homedesign.pl, Księgarnie Matras, City Sport, Media Expert, Pizzeria Chili dealer MASA, Toyota, Reebok, funFIT, WOSiR a także wiele punktów usługowych w Zielonej Górze i okolicach.

KARNETY NA RATY

Po raz kolejny umożliwiamy Wam zakup karnetu w formie ratalnej. Aby z niej skorzystać, należy zakupić karnet poprzez serwis biletynafalubaz.pl i w ostatniej fazie procesu wybrać odpowiednią formę płatności.
MYBENEFIT

Karnet na sezon 2016 można zakupić także korzystając z karty programu MyBenefit. W tym celu należy zgłosić taką opcję przed rozpoczęciem procesu zakupu w Punkcie Obsługi Kibica.
ZAMÓWIENIA ZBIOROWE

W tym roku powracamy do sprawdzonej procedury z wykorzystaniem voucherów, która umożliwi swobodny zakup i dysponowanie karnetem, np. poprzez sprawienie atrakcyjnego prezentu. Zakłady pracy oraz inne podmioty, chcące złożyć zbiorowe zamówienie na karnet, powinny skontaktować się z klubem drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie przy ulicy Wrocławskiej 69 w godzinach 8:00 - 15:00.

Masz dodatkowe pytania dotyczące karnetów na sezon 2016? Napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zostaw pytanie niżej w komentarzu. Postaramy się na nie odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele