baner opel 06-2019 1130x90px

Cinkciarz wypowiada umowę - Falubaz komentuje

13 Sty 2016

Wczoraj firma Cinkciarz.pl wypowiedziała umowę sponsorską z Zielonogórskim Klubem Żużlowym, co miało związek z parafowaniem przez Falubaz umowy ze strategicznym sponsorem firmą e-kantor.pl. Dziś doczekaliśmy się oficjalnej odpowiedzi ze strony klubu.

"Informujemy, że spółka Cinkciarz.pl wypowiedziała umowę sponsorską Zielonogórskiemu Klubowi Żużlowemu Sportowa Spółka Akcyjna z siedzibą w Zielonej Górze" - tak brzmiał wczorajszy komunikat firmy Cinkciarz.pl. Dziś głos zabrał Falubaz. Stanisław Bieńkowski, prezes zarządu firmy Stelmet S.A oraz przewodniczący Rady Nadzorczej ZKŻ SSA odniósł się do wczorajszego komunikatu. Oto treść oświadczenia:

Przewodniczący Rady Nadzorczej ZKŻ SSA, Stanisław Bieńkowski jest bardzo zadowolony z wypowiedzenia umowy przez spółkę Cinkciarz.pl. Klub żużlowy nie zawiera umów sponsorskich z prawem wyłączności (nie dot. sponsora tytularnego).

Sponsorami zielonogórskiego klubu jest wielu właścicieli salonów samochodowych, firm transportowych itd, którzy w trosce o dobro drużyny nie konkurują ze sobą na stadionie. Swoim wsparciem umożliwiają skuteczną rywalizację sportową.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele