baner opel 06-2019 1130x90px

Zgrupowanie "60 godzin z Falubazem" już w marcu

10 Lut 2016
W marcu żużlowcy Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra ponownie wsiądą na motocykle i wyjadą na tor. Zanim jednak do tego dojdzie, cała nasza drużyna weźmie udział w trzydniowym zgrupowaniu, jakiego w naszym mieście jeszcze nie było.

W tym roku żużlowy sezon rozpocznie się już w marcu. W pierwszym tygodniu tego miesiąca cała drużyna Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra weźmie udział w trzydniowym zgrupowaniu w Zielonej Górze. Będzie to wielkie wydarzenie nie tylko dla zawodników, ale również dla naszych kibiców. 

Marcowe zgrupowanie "60 godzin z Falubazem" będzie wyjątkowe. Żużlowcy przez trzy dni pojawią się w kilkunastu różnych miejscach i spotkają się z tymi, którzy od kwietnia będą trzymać za nich kciuki w ligowych i indywidualnych rozgrywkach. Udział w zgrupowaniu potwierdzili już wszyscy zawodnicy oraz trenerzy naszej drużyny. Będzie to więc pierwsza okazja do przywitania w zespole Jasona Doyle'a, Kenni Larsena, Andriya Karpova oraz Sebastiana Niedźwiedzia.

To właśnie podczas marcowego zgrupowania dojdzie do spotkania drużyny ze zwycięzcą foto-zabawy "We Are Falubaz Family". Przypominamy, że do 15 lutego czekamy na nadsyłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęć, które następnie wezmą udział w finałowym głosowaniu.

Jak będzie wyglądał dokładny plan "60 godzin z Falubazem"? To na razie pozostanie tajemnicą. Systematycznie będziemy jednak odkrywać karty i przedstawiać kolejne miejsca, w których pojawią się nasi zawodnicy. Zachęcamy Was do potwierdzenia udziału w specjalnie utworzonym wydarzeniu na portalu Facebook, gdzie na bieżąco będziemy Wam przekazywać nowe informacje.

Zgrupowanie "60 godzin z Falubazem" zakończy oficjalna prezentacja naszej drużyny, która najprawdopodobniej odbędzie się 5 marca w Centrum Rekreacyjno-Sportowym. Tradycyjnie już część dochodu z biletów na prezentację zostanie przekazana na cel charytatywny. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele