baner opel 06-2019 1130x90px

5 marca oficjalna prezentacja Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Wyróżniony

23 Lut 2016

5 marca o godzinie 18:00 w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze rozpocznie się oficjalna prezentacja drużyny Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Wydarzenie to będzie podsumowaniem trzydniowego zgrupowania żużlowców w naszym mieście.

W dniach 3-5 marca cała drużyna Ekantor.pl Falubazu pojawi się w Zielonej Górze i odwiedzi kilkanaście miejsc. Minizgrupowanie zakończy spotkanie z kibicami, czyli prezentacja w hali CRS.

Początek tego wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00, jednak już od 17:00 przygotowano wiele atrakcji dla kibiców. Scenariusz prezentacji to na razie tajemnica, choć my możemy zdradzić Wam kilka szczegółów.  Na scenie pojawi się łącznie około 400 sportowców i osób, które związane są z zielonogórskim klubem. Wśród nich nie zabraknie piłkarzy KS Falubazu, zielonogórskich speedrowerowców, Szkolnych Koordynatorów czy grupy F16 Falubz Girls. Gwiazdami wieczoru będą oczywiście żużlowcy ekstraligowego Ekantor.pl Falubazu. Podczas prezentacji będzie także okazja do podziękowania dotychczasowym zawodnikom i trenerom naszej drużyny. Obecność na tym wydarzeniu potwierdzili już bowiem Krzysztof Jabłoński, Sławomir Dudek czy Jacek Frątczak.

Bilety wstępu na prezentację trafią do sprzedaży w środę 24 lutego. Cena jednej wejściówki to 5 złotych. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów przekazany zostanie na leczenie Marcina Mulawy z Liceum Ogólnokształcącego nr 4 w Zielonej Górze. Marcin walczy z chorobą - guzem szyszynki. Obecnie przechodzi kosztowne leczenie w Warszawie i każda złotówka jest mu niezmiernie potrzebna. W pomoc Marcinowi włączyli się już m.in. uczniowie Lotnika, którzy przeprowadzili pierwsze zbiórki. W ciągu najbliższych dni akcja wsparcia ma się mocno rozwinąć, a jednym z jej głównych punktów będzie marcowa prezentacja Ekantor.pl Falubazu.

UWAGA! Do sprzedaży trafi zaledwie 3000 biletów. Warto więc pospieszyć się i już dzisiaj zaplanować wieczór 5 marca na wizytę w CRS-ie i spotkanie z naszymi żużlowcami.

Bilety w sprzedaży od środy 24 lutego w Sklepach Kibica w Focus Mall i Auchan, a także w Punkcie Obsługi Kibica przy W69, a także w Biurze Podróży Odkrywca Falubaz Travel od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele