Piotr Protasiewicz w Falubazie do 2020 roku!

09 Wrz 2016

Do 2020 roku Piotr Protasiewicz będzie reprezentował Zielonogórski Klub Żużlowy SSA. - Powrót do Falubazu to jedna z najlepszych decyzji w mojej karierze – mówi kapitan Ekantor.pl Falubazu. W piątek na winobraniowej scenie przy aplauzie mieszkańców podpisał nowy kontrakt z drużyną, w której się wychował.

Piotr Protasiewicz parafował kontrakt do 2020 roku. Nie wahał się ani chwili. - Do Falubazu wróciłem po 12 latach. W 2007 roku bardzo mocno walczyliśmy o utrzymanie, potem też walczyliśmy, ale już o medale. Teraz już w play-offach ciężko pracujemy, mobilizacja jest. Nie ma jazdy na pół gazu czy składania broni! Znacie mnie i wiecie, że daję z siebie wszystko niezależnie od tego, czy to turniej indywidualny, parowy, czy drużynowy. Jestem ostatnią osobą, która odpuszcza, po pierwsze z racji tego, że taki mam charakter i po drugie - że jestem kapitanem. Będziemy walczyli do ostatniego metra.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele