3. Przedszkolny Przegląd Dopingu - trwają zapisy

17 Paź 2018

Zapraszamy do udziału w 3. już edycji PRZEDSZKOLNEGO PRZEGLĄDU DOPINGU FALUBAZIAKA! Jest to kilkuetapowa, cykliczna impreza, podczas której Motomysz oraz nasz animator odwiedzają grupę we wcześniej ustalonym terminie, nagrywają przygotowany przez nią doping, najlepiej piosenkę lub wierszyk oraz rozdają dzieciom upominki i przeprowadzają kilka żużlowych zabaw.

Następnie, na naszym profilu Falubaz Facebook odbywa się głosowanie. 10 grup z największą ilością głosów otrzymuje możliwość wzięcia udziału w wielkim finale z udziałem wszystkich zawodników Falubazu, który odbędzie się w marcu, podczas „60 godzin z Falubazem”. Zachęcamy rodziców małych Falubaziaków do przekazania informacji w grupach przedszkolnych i zachęcenia Dyrekcji przedszkoli do wzięcia udziału w naszej zabawie, która z roku na rok, dostarcza dzieciom coraz więcej pozytywnych emocji i uczy pięknego kibicowania.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu 507100809

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele