Reklama
Reklama

Menu główne

Żużel
Aktualności
Aktualny sezon
Terminarz
Tabela
Wyniki kolejki
Skład Falubazu
Aktualny przeciwnik
Statystyki zawodników
Krzywa rozgrywek
Sezon 2013
Terminarz
Tabela
Wyniki kolejki
Skład Falubazu
Aktualny przeciwnik
Statystyki zawodników
Krzywa rozgrywek
Sezon 2012
Aktualności
Ekstraliga
Droga do finału
Terminarz
Tabela
Wyniki kolejki
Aktualny przeciwnik
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Skład Falubazu
Statystyki zawodników
Sezon 2011
Ekstraliga
Aktualności
Tabela runda zasadnicza
Tabela play-off
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Skład Falubazu
Statystyki Falubazu
Statystyki
Pozostałe
Koszykówka
Aktualności
Aktualny sezon
Aktualności
TBL
Droga do finału
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Tabela II etap
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Statystyki Stelmetu
II liga
Runda zasadnicza
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki SKM-u Zastal
Sezon 2012/2013
Aktualności
TBL
Play off
Terminarz
Wyniki kolejki
Aktualny przeciwnik
Droga do finału
Runda zasadnicza
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Skład Stelmetu
Statystyki Stelmetu
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
RDBL
RDBL - I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki sezonu
RDBL - II liga
Etap II
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki sezonu
Etap I
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki sezonu
Sezon 2011/2012
Aktualności
TBL
Play off
Droga do finału
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Skład Zastalu
Statystyki Zastalu
Etap II 1-6
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Statystyki Zastalu
Skład Zastalu
Etap II 7-14
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Etap I
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Krzywa rozgrywek
Skład Zastalu
Aktualny przeciwnik
Siatka rozgrywek
Statystyki Zastalu
Statystyki sezonu
RDBL
Puchar ligi
Droga do finału
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
RDBL I liga
Tabela
Wyniki
Terminarz
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki sezonu
Rankingi
RDBL II liga
Tabela
Wyniki
Terminarz
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Rankingi
Sezon 2010/2011
Aktualności
TBL
PlayOut
Tabela
Terminarz
Wyniki
Siatka rozgrywek
Runda zasadnicza
Krzywa rozgrywek
RDBL I
Tabela
Terminarz
Wyniki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki sezonu
Rankingi
Pozostałe
Piłka nożna
Aktualności
Aktualny sezon
Aktualności
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Skład Stelmetu UKP
Klasa Okręgowa
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Klasa A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Klasa B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Futsal II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Kadra AZS UZ MOSiR
Klasyfikacja strzelców
6tki
Puchar Zimy
Puchar Zimy - eliminacje
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy - półfinały
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy - finały
Terminarz
Wyniki kolejki
I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga C
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Liga Oldboyów
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Boiska
Mecze ul. Sulechowska A
Mecze ul. Sulechowska B
Lubuska Liga Oldbojów
Terminarz
Tabela
Wyniki kolejki
Sezon 2012/2013
Artykuły
III liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Statystyki Lechii
Skład UKP Lechii
II liga kobiet
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Skład Lechii
Klasa Okręgowa
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki sezonu
Statystyki UKP
Klasa A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
Klasa B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki sezonu
6tki
I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Rankingi
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga C
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Liga Oldboyów
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy
Puchar Zimy - eliminacje
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy - półfinały
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy - finały
Terminarz
Rankingi
Regulamin rozgrywek
Boiska
Mecze ul. Sulechowska A
Mecze ul. Sulechowska B
Lubuska Liga Oldbojów
Terminarz
Tabela
Wyniki kolejki
Aktualności
Sezon 2011/2012
Artykuły
III liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Siatka rozgrywek
Skład Lechii
Statystyki Lechii
Statystyki sezonu
Typer III ligi
III liga kobiet
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Statystyki sezonu
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Skład Lechii
Klasa Okręgowa
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki UKP
Statystyki sezonu
Klasa A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki Chynowianki
Statystyki sezonu
Klasa B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki KSF
Statystyki Lechii II
Statystyki sezonu
6tki
Puchar Zimy
Puchar Zimy - eliminacje
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Puchar Zimy - ćwierfinały
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy - półfinały
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy - finały
Terminarz
I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Rankingi
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
III liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga A
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga B
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
IV liga C
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Rankingi
Boiska
Mecze na Sulechowskiej A
Mecze na Sulechowskiej B
Mecze na Mrowisku
Regulamin rozgrywek
Zarząd ZTPNP
Liga Oldboyów
Tabela
Wyniki kolejki
Rankingi
Sezon 2010/2011
Artykuły
II liga
Tabela
Terminarz
Statystyki sezonu
Statystyki Lechii
Skład Lechii
C - klasa
Tabela
Terminarz
Statystyki sezonu
Statystyki KSF
6tki
I liga
Tabela
Terminarz
Rankingi
II liga
Tabela
Terminarz
Rankingi
III liga A
Tabela
Terminarz
Rankingi
III liga B
Tabela
Terminarz
Rankingi
IV liga A
Tabela
Terminarz
Rankingi
IV liga B
Tabela
Terminarz
Rankingi
IV liga C
Tabela
Terminarz
Rankingi
Oldboye
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy
Puchar Zimy - eliminacje
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy - ćwierćfinały
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy - półfinały
Tabela
Terminarz
Rankingi
Puchar Zimy - finały
Tabela
Terminarz
Rankingi
Pozostałe
Piłka ręczna
Aktualności
Aktualny sezon
Aktualności
II liga
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Aktualny przeciwnik
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki AZS-u
Skład AZS UZ
Sezon 2012/2013
Aktualności
II liga
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Aktualny przeciwnik
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki AZS-u
Statystyki sezonu
Skład AZS UZ
Sezon 2011/2012
Artykuły
II liga
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Skład AZS UZ
Aktualny przeciwnik
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Statystyki AZSu
Statystyki sezonu
Sezon 2010/2011
Artykuły
I liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Statystyki AZSu
Statystyki sezonu
Pozostałe
Siatkówka
Aktualności
Aktualny sezon
Aktualnosci
II liga - play-off
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Aktualny przeciwnik
Skład AZS UZ
II liga - runda zasadnicza
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Aktualny przeciwnik
Skład AZS UZ
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Sezon 2012/2013
Aktualnosci
II liga
Krzywa rozgrywek
Tabela
Siatka rozgrywek
Terminarz
Wyniki kolejki
Skład AZS UZ
Sezon 2011/2012
Aktualnosci
II liga
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Aktualny przeciwnik
Skład AZS UZ
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Sezon 2010/2011
Artykuły
II liga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Pozostałe
Speedrower
Aktualności
Sezon 2012
Aktualnosci
Ekstraliga
Tabela
Wyniki
Terminarz
Krzywa rozgrywek
Siatka rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Statystyki ZKSu
Sezon 2011
Artykuły
Ekstraliga
Terminarz
Tabela
Wyniki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Skład ZKSu
Statystyki ZKSu
Rankingi
Pozostałe
Tenis stołowy
Aktualności
Aktualny sezon
Superliga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Aktualny przeciwnik
Rankingi
Kadra ZKS Palmiarnia
Aktualności
Sezon 2012/2013
Aktualności
Superliga
Tabela
Wyniki kolejki
Terminarz
Aktualny przeciwnik
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Rankingi
Sezon 2011/2012
Aktualności
Superliga
Tabela
Terminarz
Wyniki kolejki
Aktualny przeciwnik
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Rankingi
Sezon 2010/2011
Aktualności
Ekstraklasa
Tabela
Terminarz
Wyniki
Siatka rozgrywek
Krzywa rozgrywek
Aktualny przeciwnik
Pozostałe
Pozostałe
Aktualności
Bieganie
Bilard/Snooker
Gimnastyka
Kajakarstwo
Lekka atletyka
Jeździectwo
Nordic walking
Pięciobój
Pływanie
Rugby/Futbol A.
Sporty motorowe
Sporty rowerowe
Sporty siłowe
Sporty walki
Strzelectwo
Szachy
Tenis ziemny
Unihokej
Terminarz Enea Ekstraligi na rok 2014. Falubaz - Unia Tarnów na inaugurację
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Żużel - Sezon 2014
Wojtek Gąsiewski czwartek, 09 stycznia 2014 15:36

altenea speedway ekstraliga logoZnamy terminarz Enea Ekstraligi na rok 2014. W pierwszym meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmie na własnym torze z Unię Tarnów. W drugiej kolejce zielonogórzanie powalczą w Częstochowie, a w trzeciej zmierzą się przy W69 z Unibaxem Toruń. Pierwsze derby Ziemi Lubuskiej odbędą się 1 czerwca w Zielonej Górze.

1 runda - 12-13 kwietnia:
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (12 kwietnia)
Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (13 kwietnia)
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów (13 kwietnia)
Wybrzeże Gdańsk - Unibax Toruń (13 kwietnia)

alt

Falubaz - Unia Tarnów na inaugurację

2 runda - 20-21 kwietnia:
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (20 kwietnia)
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk (21 kwietnia)
Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław (21 kwietnia)
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (21 kwietnia)

3 runda - 3-4 maja:
Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń (3 maja)
Unia Tarnów - Stal Gorzów (4 maja)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (4 maja)
Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa (4 maja)

4 runda - 10-11 maja:
Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (10 maja)
Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (11 maja)
Unibax Toruń - Unia Tarnów (11 maja)
Stal Gorzów - Wybrzeże Gdańsk (11 maja)

5 runda - 24-25 maja:
Wybrzeże Gdańsk - Fogo Unia Leszno (24 maja)
Unibax Toruń - Stal Gorzów (25 maja)
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (25 maja)
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa (25 maja)

6 runda - 1 czerwca:
Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów
Betard Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk
Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń

alt

1 i 22 czerwca to czas na derby Ziemi Lubuskiej

7 runda - 8 czerwca:
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław
Unibax Toruń - Fogo Unia Leszno
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk - Falubaz Zielona Góra

8 runda - 15 czerwca:
Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów
Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

9 runda - 22 czerwca:
Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław

10 runda - 29 czerwca:
Fogo Unia Leszno - Wybrzeże Gdańsk
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Unibax Toruń
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów

 

11 runda - 3 sierpnia:
Unia Tarnów - Unibax Toruń
Betard Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów

12 runda - 10 sierpnia:
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - Unia Tarnów
Włókniarz Częstochowa - Wybrzeże Gdańsk

13 runda - 23-24 sierpnia:
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (23 sierpnia)
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń (24 sierpnia)
Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów (24 sierpnia)
Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (24 sierpnia)

alt

Mecz z Częstochową przy W69 odbędzie się 23 sierpnia

14 runda - 6-7 września:
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra (6 września)
Unibax Toruń - Wybrzeże Gdańsk (7 września)
Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (7 września)
Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (7 września)

15 runda - 14 września:
Półfinał I (4-1)
Półfinał I (3-2)

16 runda - 20-21 września:
Półfinał II (1-4) (20 września)
Półfinał II (2-3) (20 września)

17 runda - 28 września:
Wielki Finał I
Mecz I o III miejsce

18 runda - 4-5 października:
Mecz II o III miejsce (4 października)
Wielki Finał II (5 października)


 

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość edycji swoich komentarzy. Zalogowani użytkownicy nie wpisują kodu CAPTCHA.

Kod antyspamowy
Odśwież

Sportowa Zgora Extra!

SE 2014 tabela

# Team M Pkt
1 Unia T 10 21
2 Fal 10 16
3 Stal G 10 15
4 Unia L 10 10
5 Apator 10 7
6 Sparta 10 6
7 Włókn 10 4
8 LOT 10 4

Średnia biegowa

Zobacz info o zawodniku

Speedway Ekstraliga

NADCHODZĄCE
Datum N., 03. Sie. 2014 Beginn 16:30
Betard Sparta Wrocław
Betard
KantorOnline Włókniarz Częstochowa
Włókniarz
-:-

Datum N., 03. Sie. 2014 Beginn 16:30
Grupa Azoty Unia Tarnów
Tauron
Unibax Toruń
Unibax
-:-

Datum N., 03. Sie. 2014 Beginn 16:30
Lotos Gdańsk
Lotos
Stal Gorzów
Caelum
-:-

Datum N., 03. Sie. 2014 Beginn 19:00
SPAR Falubaz Zielona Góra
Falubaz
Unia Leszno
Unia
-:-

Datum N., 10. Sie. 2014 Beginn 17:00
Unia Leszno
Unia
Betard Sparta Wrocław
Betard
-:-

Datum N., 10. Sie. 2014 Beginn 17:00
Stal Gorzów
Caelum
Grupa Azoty Unia Tarnów
Tauron
-:-

Datum N., 10. Sie. 2014 Beginn 17:00
Unibax Toruń
Unibax
SPAR Falubaz Zielona Góra
Falubaz
-:-

Datum N., 10. Sie. 2014 Beginn 17:00
KantorOnline Włókniarz Częstochowa
Włókniarz
Lotos Gdańsk
Lotos
-:-

Datum So., 23. Sie. 2014 Beginn 17:00
SPAR Falubaz Zielona Góra
Falubaz
KantorOnline Włókniarz Częstochowa
Włókniarz
-:-

OSTATNIO ROZEGRANE
Datum Cz., 17. Lip. 2014 Beginn 19:00
Stal Gorzów
Caelum
Unibax Toruń
Unibax
53:37

Znajdź nas na Fejsie!

Nie ma złej pogody, tylko nieodpowiednie ubranie!

Częściowe zachmurzenie

18°C

Zielona Góra

Częściowe zachmurzenie
Wilgotnosć: 82%
Wiatr: N at 6.44 km/h
Czwartek 15°C / 22°C Deszcz
Piątek 14°C / 25°C Lekki deszcz
Sobota 17°C / 31°C Częściowe zachmurzenie
Niedziela 18°C / 29°C Thunderstorms

Najczęściej komentowano

sportowa.zgora.pl © 2010 • Wydawca: GMT • Zielona Góra
kontakt
Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez osoby współpracujące z redakcją

Polecamy: Nikon serwis | granit kamień płukany | pomniki nagrobki granity | odżywki suplementy Zielona Góra | karma | gazeta Zielona Góra

Skręcona kostka Patryka Dudka

Skręcona kostka Patryka Dudka

Potwierdziły się pierwsze przypuszczenia co do stanu zdrowia żużlowca SPAR Falubazu Zielona...
Czytaj więcej...

Elitserien: Perfekcyjny "Pepe". Kontuzja Dudka?

Żużlowcy SPAR Falubazu zaliczyli kolejny występ w barwach swoich zespołów w lidze szwedzkiej....
Czytaj więcej...